Baste dhe zbavitje- by Cobra
Proud to be Albanian
Anketa
qysh po ju duket?Blog
četvrtak, prosinac 8, 2011
Cila eshte kafsha ma e shpejte ne bote...... Makedonci en BMV..Spanje Kupe
22:00 Real Oviedo  - Athletic Bilbao     3+     1,70

Suksese...


cobratips @ 17:45 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
utorak, travanj 19, 2011
Pedofilave mju nuk koqet pak osht, po nje te mire e kane, se kur kalojne prane shkolles fillore vozisin ngadale.Cool

Ora 20:45

Newcastle - Man Utd  ppX (pjesa e pare), Kuota 2.20 WIN

Brechin- East Fife  3+, Kuota 1.60 WIN

Suksese...

cobratips @ 19:51 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
utorak, travanj 12, 2011
Qysh e bon gruaja burrin e saj Milioner, duhet me qene burri Miliarder.Cool

Single:

Ora 20:45  Portsmouth - Coventry (1), kuota 2.05  LOSE


Ora 20:45 Sheffield Utd- Cardiff  (2), kuota 2.10  WIN


Suksese....


cobratips @ 15:44 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
Izdvojeno
Nema izdvojenih postova.
Brojač posjeta
1353
Index.hr
Nema zapisa.